kilka słów na temat...

kreatorów Twojego sukcesu w sieci

Kim jesteśmy

960Pixels tworzą ludzie z pasją, będący wieloletnimi praktykami w świecie szeroko pojętego marketingu oraz reklamy. Byliśmy podwykonawcami dla wielu „dużych firm i instytucji” z sektorów: publicznego, gospodarczego oraz spożywczego. Działając przez lata na podstawie różnego rodzaju kontraktów i zleceń jako podwykonawcy, w końcu postanowiliśmy „wyjść z cienia” i świadczyć usługi dla klientów końcowych pod własnym brandem.

960Pixels.pl to przede wszystkim doświadczenie w zakresie projektowania oraz wdrażania stron internetowych, a także różnego rodzaju aplikacji mobilnych oraz szeroko pojętej grafiki użytkowej (grafiki reklamowej). Każde zlecenie jest dla nas równie ważne, niezależnie czy będzie to wizytówka, plakat, czy też duża kampania marketingowa wprowadzająca na rynek nowy produkt lub usługę.

Obszary naszego działania to:

Strony internetowe:

Projektowanie graficzne stron internetowych
Szablony html5
Szablony aukcji Allegro / eBay
Tworzenie kompletnych stron internetowych
Tworzenie szablonów WordPress
Administracja stron internetowych
Audyty stron internetowych

Grafika użytkowa:

Logotypy
Systemy Identyfikacji Wizualnej
Okładki Książek i płyt CD/DVD
Opakowania produktów
Projekty nadruków na odzież
Wizytówki, plakaty, ulotki, foldery produktowe
Billboardy, Citylighty
Teczki ofertowe, torby produktowe

Brand Design & Marketing:

Tworzenie marki produktu
Opracowanie logotypu oraz SIW
Przygotowanie strategii rozwoju
Opracowanie materiałów BTL & ATL
Przygotowanie kampanii reklamowych
Lokowanie i promocja produktu
Copywriting
Pozycjonowanie produktu w sieci

Dlaczego my?

Skoro już Państwo do nas trafili, podejrzewamy, że mieliście sposobność zetknąć się z naszymi realizacjami i to jest głównym powodem, dlaczego spotykamy się właśnie w tym miejscu.

Wracając do pytania „Dlaczego my?” , wystarczy dokładnie przyjrzeć się naszej stronie, przejrzeć wybrane realizacje, które udostępniliśmy w dziale „wybrane projekty” i odpowiedź nasunie się sama: ponieważ jesteśmy najlepsi.

Nasza praca w dużej mierze wywodzi się z pasji oraz niepohamowanej chęci rozwoju, dzięki czemu możemy zagwarantować z naszej strony 101% efektywności, indywidualnego podejścia do każdego tematu oraz oddania zadanego projektu w terminie.